Vidinė izoliacinė, nuo pelėsių sauganti sistema; švarus patalpų mikroklimatas

„SkamoWall“ – tai nauja moderni izoliacinė sistema iš vidinei izoliacijai skirtų plokščių. Kalcio silikato plokštės reguliuoja drėgmę ir saugo nuo pelėsių. Ši sistema ypač tinka tokioms patalpoms:

  •  Patalpoms, kuriose neišlaikoma pastovi temperatūra,
  •  Drėgnoms patalpoms, kuriose dažna drėgmė ir padidinta garų kondensacija (pvz., vonios kambariams)
  •  Patalpoms su išorinėmis sienomis, kuriose dažnai atsiranda šiluminiai tilteliai ir vystosi pelėsis (pvz., butuose su galinėmis sienomis)

Drėgmę reguliuojanti siena

Tradicinių sprendimų atveju drėgmė persiskverbs per sieną ir pradės vystytis pelėsis.
Sienoms panaudojus „SkamoWall Board“ plokštes, drėgmė yra sugeriama, o atgal grįžta tik kontroliuojamas jos kiekis. Aukšta kapiliarine verte pasižyminčios „SkamoWall Board“ plokštės sugeria drėgmę.
„SkamoWall“ sistema vidinei izoliacijai tinka plytų, akytojo betono, Leca blokelių ir daugumai kitų sienų tipų (išskyrus medines sienas).

Užtikrintas puikus patalpų vėdinimas

Iš kalcio silikato plokščių pagaminta „SkamoWall Board“ sistema pasižymi unikaliomis savybėmis. „SkamoWall Board“ sugeria ir išskiria drėgmę, kuomet pasikeičia temperatūra patalpos viduje.

Skirtingai nuo tradicinių sprendimų, šios kalcio silikato plokštės sugeria drėgmę iš patalpos vidaus, praleisdamos ją per medžiagą. Kuomet medžiagoje esantis drėgmės kiekis padidėja, ji išgaruoja per kapiliarus išorinėje sienoje. Vandeniui patenkant iš išorės, medžiagos kapiliarai praleidžia drėgmę atgal į patalpą, kadangi vanduo veržiasi sausų dalių link. Tuomet vanduo vėl garuoja į patalpos vidų tol, kol pasiekiama pusiausvyra ir paviršius išdžiūsta.

Drėgmės kontrolės užtikrinimui būtina tinkamai vėdinti patalpas. Tuomet garantuojamas būtinas švaraus oro kiekis. Jis patenka vėdinimo metu, per sienose ir languose esančias orlaides bei vėdinant mechaniniu būdu.


„SkamoWall“ tinka atnaujinamoms ir naujoms sienoms

„SkamoWall“ pasižymi unikaliomis pažangiomis savybėmis ir gali būti naudojama patalpose su temperatūrų skirtumais.

Drėgnose patalpose – Čia vyrauja padidinta drėgmė ir temperatūrų skirtumai.

Galinė siena – Čia galimi šiluminiai tilteliai, drėgmė ir pelėsiai.

 Bendrosios patalpos – Čia dažnas vėdinimo trūkumas, todėl gali kauptis drėgmė ir atsirasti pelėsiai.  

Rūsio siena – Čia dažna drėgmė ir pelėsiai, kadangi drėgmė iš patalpos nėra išleidžiama.